Manga Miauti

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Manga Miauti
Manga Miauti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

In jos
Miauti
Miauti
㊙️ Administrator
㊙️ Administrator
Inscris : 08/01/2009
Nr. Mesaje : 978
https://miauti.blogspot.com/

Manga Miauti (Cum iti prezinti site-ul) Empty Manga Miauti (Cum iti prezinti site-ul)

03.01.10 3:53
Reputaţie mesaje: 100% (1 voturi)
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

BLOG url:  ad   [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
AniList: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Twitter: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
RSS: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Pinterest: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Forum: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Revista : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Owner: Miauti Profile: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Infiintare Blog: 08.oct.2007
Descriere Blog:  
Manga Miauti Review a inceput activitatea pe data de (08.oct.2007) si este unicul blog romanesc dedicat manga-urilor.
Manga Miauti este un blog cu recenzii si informatii despre manga (benzi desenate japoneze) pentru cititorul cu discernamant. In plus, blog-ul detine un singur scriitor care face si recenzii despre manhwa (benzi desenate coreene), manhua (benzi desenate chinezesti) si multe altele.
Recenzii: 600 articole

Despre Forum : Dupa cum stiti, acum o perioada de timp am reactivat forumul. Pe langa faptul ca am reactivat forumul, am facut si cateva modificari, in speranta de readuce membrii veterani cat si membri noi.
Din punctul vostru de vedere nu cred vi se pare cine stie ce si nici nu ne vom ridica la mari asteptari de a avea membri multi sau noi .
Forumul nu a fost gandit a fi un forum RPG. Deci va lipsi RPG-ul. Nu va asteptati sa gasiti un forum foarte activ plin de jocuri forumiste specifice. Se doreste un forum de discutii interesante, despre carti , filozofie, anime (nu review), manga (daca citeste careva)... pe scurt un forum de discutii.

Miauti RSS:  RSS este o familie de formate de fluxuri web, realizate în format XML si folosite pentru Web syndication. RSS este folosit pentru stiri, weblog-uri si podcasting. Abreviatia este folosita pentru a face referinta la urmatoarele standarde: Really Simple Syndication.
Miauti RSS a fost creat din mai multe unghiuri. Pentru minoritatea vizitatorilor care vor sa citeasca articolele pe e-mail sau intr-un flux de RSS-uri.

Miauti AniList: este un site de retea sociala anime si manga si site de aplicatii de catalogare sociala. Site-ul ofera utilizatorului un sistem asemanator unei liste pentru organizarea si punctarea a anime-ului si manga-ului. Contul a fost creat pentru cei care vor sa vada ce anime / manga vizionez / citesc . Site-ul e mult mai superior decat MAL.

Pinterest:  O retea de socializare pentru imagini si video . Am creat acest cont pentru urmaritorii blogului, care ii intereseaza foarte mult imagini din manga, anime si copertile postarilor. Acolo mai gasiti poze cu figurina Miauti in albumul Miauti One Day .

Revista Manga Miauti  :  In 2011, prin iunie am finalizat proiectul Miauti Magazine, o revista care ofera informatii, stiri, cultura din lumea otaku, sau mai bine spus din zona anime-manga, chiar pe telefonul / tableta pe care o detin majoritatea. Este inactiva iar contul a fost sters. Am creat un site pentru a imi aminti.

Blogul a fost testat cu Mozilla ,Internet Explorer si Chrome. Acest layout urmareste urmatoarele baze:
Tables
JPEG format images
CSS Style
HTML Documents
Nota: Asa trebuie sa fie prezentat un site/ forum/ blog.... 

Atentie!!! fara site-uri +18

Ultima editare efectuata de catre Miauti in 24.11.20 4:02, editata de 18 ori (Motiv : Update info)

Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum