Manga Miauti

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Manga Miauti
Manga Miauti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

In jos
Miauti
Miauti
㊙️ Administrator
㊙️ Administrator
Inscris : 08/01/2009
Nr. Mesaje : 978
https://miauti.blogspot.com/

Reguli de Prezentare - Esti Nou Miau, CITESTE! : Empty Reguli de Prezentare - Esti Nou Miau, CITESTE! :

11.01.09 13:33
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Hi miau !  Ma numestec Miauti  si am 12 anisori.  ag
Sincer nu stiu ce as putea spune despre mine, pe langa faptul ca imi place sa citesc manga-uri. Citesc si recenzuiesc pentru cititorul cu discernamant.
Anime-urile mele favorite sunt: Akira, Cowboy Bebop, Chobits, First Squad: The Moment of Truth, Great Teacher Onizuka, Karas, Mononoke, Serial Experiments Lain, Tokyo Magnitude 8.0, Yuru Camp△ si altele care nu mai stiu.
Manga-urile mele favorite ar fi : 20th Century Boys, 32-Year-Old Unsatisfied Wife, Annarasumanara, Apollo's Song, Battle Royale, Bitter Virgin, Ciguatera, Homunculus, The Art of War - Sun Tzu, The Color of Earth, Otoyomegatari, Usagi Drop, Saishuu Heiki Kanojo.
Dar daca va intereseaza lista mea de anime / manga puteti sa [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Domeniul meu de interes ar fi : Genetically Engineering Catgirls for Domestic Ownership  ah
Am aflat despre acest forum de pe twitter... af  (la dracu eu l am facut)

ATENTIE VIZITATORI: cei care nu sant inregistrati NU pot vizualiza sectiunea MIAUTI.

Zona asta tinde sa devina rubrica de spam... Asadar ma vad nevoit sa impun niste reguli de postare, dupa cum urmeaza:

1.  cei ce se inregistreaza pe MIAUTI trebuie sa isi faca o prezentare cat mai complexa, nu sa spuna: "Salutare oameni buni! eu sunt x." si atat, dupa care sa apara alte 20 de mesaje in care sa scrie: "bine ai venit, subsemnate x!"
  2. asadar, aceasta categorie, de acum inainte, exista pt ca membrii noi veniti ce vor sa anunte lumea ca s'au inscris pe MIAUTI sa isi faca o caracterizare cat mai detaliata asupra persoanei sale.
  3.  mesajul de introducere al userului nou ar trebui sa contina:

•  Numele userului (facultativ)
  • Anime-uri / Mangauri favorite
  • De unde a aflat de site
  • Muzica preferata, gen preferat, formatie preferata
  • Alte detalii de genul

- Thread-urile vor fi deschise, in functie de interesul celorlalti utilizatori ai site-ului MIAUTI asupra userului nou venit.
- daca nu sunt nelamuriri legate de introducerea noului venit, atunci cei care ii urati bun veniti faceti'i recomandari legate de forumul nostru, pe langa traditionalul "bun venit" scurt de pana acum. 

IN CONCLUZIE FIECARE MEMBRU DESCHIDE UN TOPIC !!!

Ultima editare efectuata de catre Miauti in 26.09.20 13:26, editata de 6 ori (Motiv : Update info)
Miauti
Miauti
㊙️ Administrator
㊙️ Administrator
Inscris : 08/01/2009
Nr. Mesaje : 978
https://miauti.blogspot.com/

Reguli de Prezentare - Esti Nou Miau, CITESTE! : Empty Re: Reguli de Prezentare - Esti Nou Miau, CITESTE! :

29.09.20 12:15
Eu ca persoana reala.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Hanamura apreciază acest mesaj

Sus
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum